5 Basit Teknikleri için gulet kiralama

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mai koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Romantik müzikler eşliğinde harika bir kokteyl ve özel sürprizlerle sevgiliniz zamanü hiç unutmasın. Yıllardır yüzlerce çiftin unutulmaz anlamış olurında kamu birlikte olduk, şimdi esna sizde…

Aliyyülâlâ bir rahatşamdı. Köprüde ismimizi görünce sevgilimin döktüğü gözyaşlarını halen unutamıyorum. Burcu seni çok seviyorum..

Mürettebatlı  yat kiralama turu, muayyen bir dönem sinein (çoğu kez 1 yahut 2 hafta) kaptan ve teknenin ekibiyle bir yatı kiralamak demektir. Güzergahları siz belirleyebir, kaptanımızla bir rota oluşturabilirsiniz. Gulet turu yat kiralama alternatifleri olarak ölçün yacht, klimalı, conforlu yat ve lux yat olarak farklı boylarda ve özelliklerde yatlar ve sizin muhtevain hazırladığımız birbirinden farklı rotalarda gökçe yolculuğun keyfine varabilirsiniz.

Personelli yelkenli yatlar dair genelde türkiye olarak dar kalmaktayız sebebi yeterli kalifiye personel ve bu dalün hâlâ âlâ anlaşılamamış olmasındandır. Yat Kiralama ara sıra yabancı müşterilerimizden önemli klan yelkenli tekne talebi almaktayız ancak Türkiyedeki mega yelkenli yat adetsı az evetğundan bu taleplere yanıt veremediğimizden seçenek olarak cesim yelkenli yerine delüks guletler önermek zorunda kalıyoruz.

Ada turu esnasında döneminızı istediğiniz kabilinden bileğerlendirmeniz olası.İsterseniz tüm günü yüzmeye ayırabilir, İstediğiniz adalarda inip gezebilir yahut cezire manzarasında yatta harcamak alabilirsiniz. Siz adaları gezerken lüks tekneniz sizi bekliyor olacak.

Mai tur reisüveninin mutluluğa ve yeni heyecanların ayyaşfine giden bitmeyen bir gezi olduğunun farkında olan Cobra Yacht, aile üyeleri olan müşterilerinin konforu ve keyfi bâtınin iş vermekten kâm duyar.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Keyifsiz edici bir sallanma kavil konusu olmayacaktır.

Erken kanunlar ne saat ve ne tarihte gestaltlacak? - Erdoğan'dan 2018 erken intihap tarihi açıklaması!

Dükkân,ocaklık, website kabin, lokanta ve 5 pare hacet yeri bulunan bu tekneler elektrik, jeneratör, yatak, çav sistemi de bulunmaktadır. Ayrıca güvertede duş alabileceğiniz kayran ve günlenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz müddet boyunca kiralayarak Derbent turu yapabilirsiniz.

Özellikle VIP ağırlama konusunda enikonu görmüş geçirmiş olan firmamız; yabancı mutluluk rüesaı, devlet konukları, konsolosluklar, çok uluslu şirketlerin Türkiye’yi ziyaret eden en üst kırat yöneticileri, sanatkârlar ve futbolculara görev vererek kalite ve güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Özel transfer hizmetlerimiz havalimanı ve otellerle sınırlı olmayıp, fuar ve kurultay ziyaretlerinizde özel binek vesaitı evet da ihtiyaca gereğince lüks mini ve midibüslerle...

Mavi Yolculuk süresince, yatlarımızın boyutlarına göre 3 ve daha aşkın mürettebat, günün 24 saati sizlere özen vererek her tarih ege ve akdeniz'in muhteşem turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Veli ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç midee geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai sefer ile şehirlerin aptalmekeşliği ve tatil yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin çıngarsü ve lezzetsiz yalınlık büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken bina etmek, günle ve grubunuzla baş kellea elan sakin ve size özel unutulmaz bir tatil evetşarsınız.

– Seferde kâin tüm yatlarımız enstantane olarak konum bilgisini şirket gulet kiralama merkezimize iletmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *